24. září - 27. září 2020

Budapest
Intensive

1 místo k dispozici
Poptávka nyní
Alexi
Shae
Jonathan

4denní program v Budapešti

Pokrývá vše od vnitřní hry, meditace, sociální svobody, komunikace, data, textových zpráv a mnohem více ...

TNL Intensive Residential je komplexní úvod do systému a rámce TNL Natural Seduction určený pro muže, kteří nutně nemají rozpočet na celý Euro Tour nebo 7denní rezidenční programy, ale přesto chtějí cennou a časově úspornou radu a koučování, které vychází z osobní práce s některými z nejlepších světových seznamovacích koučů.

Uvnitř TNL Intensive Residential vám přinášíme stručnější verzi přesně stejného programu, který je vyučován na každém živém programu TNL, rozděleném na jeho základní součásti.

Vaši trenéři v Budapešti

Shae Matthews

Trenér vnitřní hry

Náš rezidentní trenér Inner Game, Shae Matthews, se specializuje na odstraňování vnitřních blokád studenta a přepojování jejich základních přesvědčení kombinací meditace, NLP a dalších technik, které jim pomáhají rychle sledovat jejich cestu k úspěchu u žen ...

Více o Shae

Alex León

Výkonný trenér

Alex přináší koučovacímu týmu jedinečnou perspektivu, která měla skromné ​​začátky introvertní německé / rakouské investice do elektroniky a programování, jen aby se osvobodila a přijala nový způsob propojení se ženami a světem.

Více o Alexi

Jonathan Thomsen

Výkonný trenér

Stejně jako mnozí z The Natural Lifestyles, Jon byl od raných dob jako nejlepší přítel Jamese Marshalla na střední škole.
V průběhu let Jon sledoval, jak James přechází od chudého hippie hudebníka k nejúspěšnějšímu trenérovi seznamek na světě, a nyní přináší do týmu svůj vlastní styl přirozené hry.

Více o Jonathanovi

Co se naučíte v tomto živém programu

Každý den se skládá jak z teoretických workshopů, tak z hodin živého infieldu, trénování mikrofonů s okamžitou zpětnou vazbou, která vám ukáže, co dělat, abyste ve svých dovednostech se ženami poskočili.

Semináře budou zahrnovat jak teorii a koncepty svádění, tak i osobní aplikaci s ženskými modely hraní rolí. Jsme jednou z mála společností poskytujících koučování, které poskytují takovou službu, ale zjistili jsme, že je to nejrychlejší způsob, jak přimět studenty, aby získali zásadní průlom v jejich myšlení a dovednostech u žen.

V celém programu jsou trenéři k dispozici, aby odpověděli na jakékoli dotazy a dotazy, které byste mohli mít, a vedou vás, abyste se přiblížili k ženám v jakémkoli prostředí a získali čísla a data.

I když neustále přizpůsobujeme program a koučování jednotlivým studentům na workshopu, zde je stručný přehled osnov každý den.

Den 1

Den 1

1

Rozjímání

Každý den začíná lekcí meditace povědomí a výcviku maskulinity
2

Individuální zpětná vazba

Každý den také probíhá interní sezení, kde se pracuje na sociální svobodě, přibližování, konverzaci a zakončení pomocí individualizované zpětné vazby mikrofonu
3

Stanovení cílů a očekávání

Pomůžeme vám stanovit vaše cíle a touhy po workshopu, abyste věděli, na čem pracujete během příštích 4 dnů
4

Těchto 5 svůdných záměrů

5 svůdných záměrů, které procházejí každým sváděním a jak a jaké to je promítnout je očima
5

Jak zastavit dívky

Jak snadno zastavit dívku na ulici a nulovou nešikovnost (pokud máte pravdu, je mnohem snazší zahájit konverzaci bez problémů)
6

První text

2 nejdůležitější věci v prvním textu (je možné se z toho vzpamatovat, ale mohlo by to znamenat rozdíl mezi daty a vločkami)

snímky

Den 2

Den 2

1

Móda 101

Trenéři vám pomohou rozhodnout, který sexuální archetyp nejlépe reprezentujete, a pomohou vám vylepšit šatník, aby začal přitahovat ženy, které chcete
2

Fyzický dotek

Jak správně zahájit fyzický dotek a kontakt s dívkou, když s ní mluvíte (druhý den workshopu vám to ukáží živé modelky)
3

Silné ticho

Proč nemluvit tolik je často nejrychlejší způsob, jak přimět dívku zaujmout, investovat a chtít vás znovu vidět. (Toto bude dále vrtáno živými ženskými modely)
4

Jak zavřít

Kdy a jak jít na číslo nebo okamžité rande (vědět, co dělat v této situaci, je zásadní pro správné první spojení se ženou)

snímky

3. den

3. den

1

Konverzační rámce

Konverzační rámce, které přimějí ženu investovat a kvalifikovat se k vám. Hotovo, díky tomu je svádění 10krát snazší, protože změníte dynamiku od toho, že děláte veškerou práci, na její práci pro váš souhlas a pozornost
2

Sexuální záměr

Jak přesunout témata konverzace z nudných malých rozhovorů na sexuálně nabitá témata, aniž byste narazili na strašidelné nebo příliš sexuální (to ukazuje, že žena bude v ložnici mužem, kterého chce)
3

Způsoby dotyku

Subtilní způsoby, jak se dotknout ženy způsobem, který vytváří obrovské sexuální napětí (tak, když se nakloníte, abyste ji políbili, prakticky o to prosí)
4

Termíny

Jak nastavit data, která přirozeně skončí v ložnici: muži často pracují proti sobě tím, že nastavují data v situacích, které mohou zřídka vést k sexu. Místo toho vám ukážeme jednoduchý logistický rámec, který můžete použít k nastavení dat, která důsledně končí sexem.

snímky

4. den

4. den

1

Stanovení cíle a kontrola očekávání

Na posledním semináři o teorii pojednáme o vašich cílech a očekáváních do budoucna a o tom, jak podniknout další kroky po návratu do svého domovského města. Tam, kde většina mužů spadne, je následná akce, ale my se ujistíme, že víte, co dělat, aby se míč stále valil
2

Sex a ženská sexualita

Co se většina mužů nikdy nedozví o sexu a jak být lepším milencem a svůdcem, než kdy většina mužů bude
3

Váš osobní plán k svůdnému úspěchu

Naši trenéři zkontrolují váš výkon v oboru v rámci programu a upozorní na to, kde potřebujete nejvíce práce a kde se vám daří, a jednoduché vylepšení, která musíte udělat, abyste se neustále zlepšovali.

Dotazové tlačítko

Začněte svou cestu hned teď
100% bezplatný dotaz. Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.

Tady je náš slib

Každý, kdo přijde na TNL Intensive Residential, odejde s nástroji, aby se stal svůdcem, kterým se chce stát, a plánem, jak toho dosáhnout. Za pouhé 4 dny získáte kompletní přehled o tom, co děláte špatně se ženami a co děláte správně, a klíčové kroky k nápravě vašich chyb a zesílení vašich silných stránek.

Nikdo nemůže odejít z tohoto programu, aniž by věděl, že má moc dosáhnout toho, co chce, se ženami a způsoby a prostředky, jak toho dosáhnout.

Po živém programu budete také přidáni do facebookové skupiny absolventů TNL, kde se můžete spojit s dalšími studenty ve vašem městě, abyste byli odpovědní za dosažení cílů, které jste si v programu stanovili.

Máte-li zájem,
postupujte podle následujících pokynů

Vyplňte níže uvedený formulář a uveďte, o které TNL Intensive Residential máte zájem, a člen týmu s vámi bude brzy v kontaktu.

Máte-li zájem, postupujte následovně:

Mějte na paměti - příležitost, kterou máte před sebou, nebude trvat věčně. Pokud nevyužijete okamžik a nebudete jednat hned, šance, že zapomenete na akce, které mohou navždy změnit váš milostný život, se nestanou.

Dotazové tlačítko

Začněte svou cestu hned teď
100% bezplatný dotaz. Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.
James Marshall

3dílný kurz ZDARMA na téma „Přírodní hra“

Tady je to, co získáte
  • - 7týdenní video kurz o 5 principech přirozeného svádění
  • - Bonusová kniha od Jamese Marshalla