25. ŘÍJNA - 1. LISTOPADU 2020

Workshop v Budapešti

6 bod (y) k dispozici
Poptávka nyní
James
Shae
Jonathan
Host

Sedmidenní pohlcující program v Budapešti

Pokrývá vše od vnitřní hry, meditace, sociální svobody, komunikace, data, textových zpráv a mnohem více ...

Domovská základna The Natural Lifestyles, Budapešť, je nejlepším městem pro setkávání exotických, sexuálně dopředných místních obyvatel, kteří nejlépe reagují na náš přímý, autentický přístup ke svádění.

Toto je stěžejní živý program The Natural Lifestyles: Za pouhý týden objevte vše, co kdy budete potřebovat, abyste získali ženy, které chcete, aniž byste si museli oblékat falešné masky nebo nebýt.

Vaši trenéři v Budapešti

Shae Matthews

Trenér vnitřní hry

Náš rezidentní trenér Inner Game, Shae Matthews, se specializuje na odstraňování vnitřních blokád studenta a přepojování jejich základních přesvědčení kombinací meditace, NLP a dalších technik, které jim pomáhají rychle sledovat jejich cestu k úspěchu u žen ...

Více o Shae

James Marshall

Generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles

Zakladatel a generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles, James se specializuje na nízkoenergetické svádění s velkým dopadem. Kombinace let tvrdého tréninku Shaolin Kung Fu s roky australské hippies rock and roll hry, Jamesova široká paleta zkušeností mu umožňuje vidět jednoduché problémy, které brání mužům mít ženy, které chtějí, a kroky, které je třeba podniknout, aby se staly přirozenými se ženami.

Více o Jamesi

Jonathan Thomsen

Výkonný trenér

Stejně jako mnozí z The Natural Lifestyles, Jon byl od raných dob jako nejlepší přítel Jamese Marshalla na střední škole.
V průběhu let Jon sledoval, jak James přechází od chudého hippie hudebníka k nejúspěšnějšímu trenérovi seznamek na světě, a nyní přináší do týmu svůj vlastní styl přirozené hry.

Více o Jonathanovi

Tady je to, o co jde

Tady je to, o co jde

Jedná se buď o úplný reset vašeho života v randění, nebo o katalyzátor, který vezme výsledky, které nyní máte, a vyletí z nich na to, co považujete za nemožné. Za 7 dní vás provede celý systém TNL Natural Seduction , zatímco se učí implementovat jej v terénu, ve dne i v noci.

Naši trenéři budou s vámi nepřetržitě, v kombinaci teoretických workshopů a interního školení, které vás zavedou z místa, kde jste, tam, kde chcete být se ženami.

To je pro muže, který chce ve svém seznamovacím životě jednou provždy kontrolu a moc. Ať už se snažíte udělat svůj první přístup, nebo jak přejít od rande k několika přítelkyním, provedeme vás krok za krokem, abychom vám ukázali chyby, které děláte a jak je napravit, a plán, který máte seznamovací život, který chcete.

Obrázek 16: 9

Ranní hodiny meditace se Shae
Tento program není levný, ale výsledky měnící život, které naši studenti zažijí, jsou k nezaplacení. Představte si, že máte sebevědomí vybrat si ženy, které chcete ve svém životě, a nemusíte mít strach ve své schopnosti navrhnout si život v randění podle toho, co vy chci.

Nebojíte se zbavit ženy, která pro vás není nejvhodnější, protože víte, že někomu můžete za pár týdnů pomoci lépe.

Místo toho jste klidní a sebrané a váš život v randění je zcela pod vaší kontrolou.

Jak se tam dostaneme?
Jak změníme váš život v randění?

Tady je to, o co jde

Sedmidenní program se skládá ze tří hlavních fází

Fáze 1

Obnovte své myšlení a přesvědčení a základní návyky kolem žen

Během prvních 3 dnů programu se zaměřujeme výhradně na přepojování a opravu způsobů myšlení a přesvědčení, které kolem žen máte. Je pravděpodobné, že to, co způsobuje, že nemáte výsledky, které chcete, vycházejí z vašich vnitřních přesvědčení a myšlení o tom, co si myslíte, že můžete dosáhnout u žen. Večer před začátkem programu vám přinášíme orientaci, abyste splnili své cíle a touhy po tom, čeho byste chtěli dosáhnout během následujících 7 dnů. Také vám bude předložen klasifikovaný dílenský notebook TNL, který obsahuje celou teorii a systém TNL Natural Seduction, a také denní deník pro přihlášení vašeho denního pokroku v programu.

Vedle teoretických workshopů budete také informováni o našich trenérech, kteří vám pomohou oslovit ženy, otestovat vaše dovednosti a získat okamžitou zpětnou vazbu o tom, co děláte špatně a co děláte správně. V tomto bodě workshopu začnete vědět, jaké jsou vaše hlavní problémové oblasti a jak je opravit.

snímky

Dotazové tlačítko

Začněte svou cestu hned teď
100% bezplatný dotaz. Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.

Tady je to, co vás během prvních 3 dnů workshopu naučí

Fáze 1 - Tabulka výhod

1

Sociální svoboda

Koncepty a cvičení sociální svobody: Jak se dostat z vašich úzkostí a obav z přístupu k ženám a jednoduché kroky k zastavení ženy na ulici bez problémů
2

Silný svůdný styl

Proč je v pořádku, když jste introvertní nebo stydliví kolem žen a co můžete udělat, abyste z toho udělali silný, nízkoenergetický svůdný styl
3

Mluvit se ženami

Jak přejít od rozhovoru se ženou na ulici k vyjmutí na rande na místě - přeskočit bolest a frustraci, kterou tolik mužů cítí, když se s lehkostí snaží dostat do styku se ženou
4

Rámec

Celkový rámec, který je třeba dodržovat, abyste se dostali od prvního slova, které řeknete ženě, až po první sundání oblečení. I když je důležité přizpůsobit se jejím reakcím a reakcím, plán, který budete následovat, drasticky sníží vaše šance na neúspěch a dá vám jasný konec v mysli, proč svádí ženu
5

Chyba číslo 1

Chyba číslo jedna, kterou většina mužů dělá, když se snaží zahájit konverzaci se ženou (to vše se scvrkává na záměr, který promítáte očima)
6

Záměr cvičení

Pětikrokový záměrný nácvik, který navždy změní váš pohled na svádění a romantiku
7

Textová hra

Co poslat v prvním textu, abyste měli největší šanci na odpověď, která povede k rande

V době, kdy skončí první tři dny, budete si jisti, že budete moci jít na jakoukoli rušnou ulici a budete schopni oslovit krásnou ženu a přivést ji do svého života. A co víc, budete mít myšlení a dovednosti, abyste byli schopni vypořádat se s jakýmkoli odmítnutím, kterému čelíte, a schopnost vyhýbat se jakýmkoli negativním interakcím, kterým byste mohli čelit. Budete také moci vidět, kdy jste schopni okamžitě vyvést ženu na rande, pokud nevíte, jak získat její číslo, takže ji budete moci znovu vidět.

Všechny tyto dovednosti za pouhé tři dny?

Věřte mi, ještě jsme ani nepoškrábali povrch.
Tím se dostáváme do druhé fáze workshopu.

Workshop Insights

Bolest, kterou většina mužů skrývá před ... ODHALENO

Využití sebevědomí k dobytí společenského strachu

Student poprvé dostane SEXUÁLNÍ ZÁMĚR ČÍSLO DÍVKY

Fáze 2

Dotkněte se eskalace, přechodu na rande a uzavření obchodu

Tato fáze je o přijetí nových, vylepšených způsobů myšlení, které máte, a jejich posunutí na další úroveň. Poté, co jste znovu propojili svůj mentální svět kolem žen, je čas znovu propojit váš fyzický svět kolem žen. Prostřednictvím řady workshopů vám ukážeme jednoduché kroky, jak zavést dotek do vašich interakcí se ženami, od prvního podání ruky , jak se dostat přímo do svého osobního prostoru, aniž by ji vyplížil, dokázat vnímat její hranice a pracovat s nimi.

V této části programu také analyzujeme nejlepší sexuální archetyp, který můžete zobrazit prostřednictvím svého oblečení. Provedeme vás bludištěm nakupování, abychom vám získali jednoduché a dobře vybavené oblečení, které změní první dojem, který ženy získají v okamžiku, kdy jim řeknete ahoj. Spíše než to, aby vaše oblečení pracovalo proti vám jako většina mužů, místo toho budete apelovat na druh žen, které hledáte, takže vám to bude mnohem jednodušší hned od začátku.

 

V tomto okamžiku pravděpodobně budete mít telefon plný čísel dívek, které s vámi chtějí jít na rande, a můžete mít pár naplánovaných již naplánovaných. To je, když trenéři s vámi budou připravovat logistiku na rande - Kam ji přivést, co s ní na rande, jak eskalovat a uzavřít dohodu - aby vám pomohla získat do života nového milence.

snímky

Dotazové tlačítko

Začněte svou cestu hned teď
100% bezplatný dotaz. Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.

Stručně řečeno,
tato fáze vás naučí

Fáze 2 - Tabulka výhod

1

Stiskněte Eskalace

Tajemství eskalace dotyku, aby byla s vaším dotykem fyzicky v pohodě, i když je to stále více a více intimní
2

Sexuální archetyp

Jak ztělesnit váš sexuální archetyp a jak za vás přilákat ženy, které chcete
3

Logistika

Proč je logistika klíčem k úspěchu randění a plánem data, které má skončit v ložnici
4

Konverzační rámec

Proč je logistika klíčem k úspěchu randění a plánem data, které má skončit v ložnici
5

Odpor

Jak zvládnout odpor na poslední chvíli v ložnici a obecné důvody, proč s tebou žena nebude spát na prvním rande a jak je otočit
6

Umístění

Jak spustit svádění na jakémkoli místě. Z knihkupectví do přeplněného nočního klubu zdokonalíme vaše otevírací a zavírací schopnosti, abyste se stali přirozeným ve svádění žen.

Fáze 3

Upevňování dovedností a stanovení nových cílů

Do této doby semináře jste získali spoustu nových čísel, odešli jste na spoustu okamžitých i běžných schůzek a máte spoustu nových, pozitivních zkušeností se ženami, které vás udrží na vzestupné spirále směrem k požadovaný úspěch.

Poslední dny workshopu jsou tedy o upevnění vašeho pokroku u žen, o tom, jak vám pomoci prosadit se v posledních problémech, kterým stále čelíte, a také o dlouhodobé perspektivě.

Teoretické workshopy se budou točit kolem pokročilejších konceptů: Od toho, jak zavádět sexuálně nabité témata do konverzace po pravdu o sexu a jak se stát jeho mistrem, najdete několik posledních dnů workshopu, které vám poskytnou informace a lekce na svádění, o kterém bys ani nesnil.

snímky

Dotazové tlačítko

Začněte svou cestu hned teď
100% bezplatný dotaz. Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.

Pro koho je sedmidenní program určen?

Program - Tabulka výhod

Cena změny

Musíte být ochotni zaplatit cenu za změnu. Nejen finanční aspekt, ale schopnost pohltit své ego, přijmout, kde se právě nacházíte, a podniknout s námi kroky, jak to změnit a dostat se tam, kam chcete.

Hladový po výsledcích

Musíte mít hlad po výsledcích, které chcete. Pokud nemáte touhu mít skvělý život se ženami, nemůžeme vám pomoci ve vašich vztazích dosáhnout toho, co chcete. Ale pokud máte vroucí touhu změnit své poměry ve svém romantickém životě, můžeme vám dát rozjasňovače, abyste vytvořili nějaké kouzlo.

Ochota pracovat

Musíte být ochotni spolupracovat se svými spolužáky. Naším cílem v tomto programu je podpořit bratrství mezi vámi a vašimi spolužáky, když se vydáte na cestu, mít křídelníky a společníky, kteří vás budou podporovat při vzestupu i pádu. Je důležité, abyste byli týmovým hráčem, abyste dosáhli nejlepších možných výsledků.

Využít příležitosti

Musíte být ochotni využít okamžik k provedení změn. Tento program nebudeme provozovat navždy a společnost již přecházíme na online podnikání. Je docela pravděpodobné, že pokud si sednete a počkáte, vaše problémy nezmizí a příště, když se budete chtít připojit k programu, nezůstanou po celý rok žádná místa.

Co říkají ostatní studenti

Ohlasy

Dennis

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Dennis

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Dennis

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Máte-li zájem,
postupujte podle následujících pokynů

Vyberte načasování programu, které vám nejlépe vyhovuje, a dostanete se na stránku s podrobnostmi. Odtamtud vás bude kontaktovat jeden z členů našeho týmu do 3 pracovních dnů.

Máte-li zájem, postupujte následovně:

Nečekejte, neodkládejte. Příležitost mít život, který chcete se ženami, máte nyní přímo před sebou. Chopte se toho a jsem si jist, že nebudete litovat.

James Marshall
Zakladatel a generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles

Dotazové tlačítko

Začněte svou cestu hned teď
100% bezplatný dotaz. Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.
James Marshall

3dílný kurz ZDARMA na téma „Přírodní hra“

Tady je to, co získáte
  • - 7týdenní video kurz o 5 principech přirozeného svádění
  • - Bonusová kniha od Jamese Marshalla