Alex León

Výkonný trenér

Alex León

Alex León

Mnoho našich studentů zná břemeno analytického myslitele, někoho tak zakořeněného ve svých myšlenkách a představách, že jsou mimo kontakt se světem kolem sebe.

Alex přináší koučovacímu týmu jedinečnou perspektivu, která měla skromné ​​začátky introvertní německé / rakouské investice do elektroniky a programování, jen aby se osvobodila a přijala nový způsob propojení se ženami a světem.

#Daygame # Hry pro sociální média # SMS

Alex León

Alexova videa

Jak jsem šel ze Starbucks Barista do svého vysněného života

Student Breakthrough Revealed - Inside a TNL Live Workshop

Jak flirtovat - Masterclass s Alexem Leónem

Nejnovější trenér TNL v akci! - Alex León Barcelona Infield

Když poprvé narazil na Jamese a tým, byl Alex odhodlán udělat cokoli, aby bylo součástí transformací, které vytvářeli pro muže po celém světě. Jak možná víte, není snadné získat pozornost úspěšného podnikatele, jako je James, ale díky odhodlání a drzosti se Alex podařilo prosadit se jako kameraman a video editor.

Tehdy byl vystaven divokým a fantastickým životům, které vedou seznamovací trenéři, a jeho touha po znalostech ho podnítila k tomu, aby se prosadil v řadách. Poté, co strávil 4 roky obklopeni přírodou, natáčel je v terénu, svědčil o vzestupech i pádech trenérů i studentů, brzy rozšířil svoji roli o design webových stránek, infrastrukturu, marketing a nakonec koučování.

Nyní, jako oficiální trenér The Natural Lifestyles, se Alex s vámi chce podělit o své odborné znalosti, protože překonal roky a roky špatných návyků, negativních způsobů myšlení a starých přesvědčení o tom, čeho mohl a nemohl dosáhnout ve svém datovacím životě. Alex již není zdržen svou fixací na technické znalosti a data, Alex kombinuje elegantní ulici blížící se s talentem pro online a sociální mediální hru, přičemž využívá svých fotografických dovedností k tomu, aby se dostal do světa prvotřídních módních modelů.

Koučování Alex León

Pokud se popisujete jako introvertní nebo analytický, najdete v Alexovi přítele. Poté, co Alex strávil roky tím, že se vzdal svých perfekcionistických tendencí, bude Alex nejen schopen vztahovat se k frustraci, kterou cítíte, ale také vám pomůže překonat touhu mít znalosti, než začne jednat. S otevřeností, která je pro většinu Němců / Rakušanů charakteristická, vás bude volat na vaše špatné návyky a bude vás inspirovat ke změně jako příklad toho, čeho lze dosáhnout trochou tvrdé práce a odhodlání.

Zarezervujte si online koučování u Alexe hned teď!

Zarezervujte si hovor s Alexem hned teď!

Zarezervujte si 4x 60min hovory s Alexem!

Dotazové tlačítko

Nechte se trénovat Alexem
100% bezplatný dotaz.
Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.
Alex na sociálních médiích

Získejte nejnovější aktualizace od Alexe

Seznamte se s dalšími trenéry TNL

Shae Matthews

Trenér vnitřní hry

Náš rezidentní trenér Inner Game, Shae Matthews, se specializuje na odstraňování vnitřních blokád studenta a přepojování jejich základních přesvědčení kombinací meditace, NLP a dalších technik, které jim pomáhají rychle sledovat jejich cestu k úspěchu u žen ...

Více o Shae

Alex León

Výkonný trenér

Alex přináší koučovacímu týmu jedinečnou perspektivu, která měla skromné ​​začátky introvertní německé / rakouské investice do elektroniky a programování, jen aby se osvobodila a přijala nový způsob propojení se ženami a světem.

Více o Alexi

James Marshall

Generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles

Zakladatel a generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles, James se specializuje na nízkoenergetické svádění s velkým dopadem.
Díky kombinaci let tvrdého tréninku Shaolin Kung Fu s roky australské hippie rock and rollové hry mu Jamesova široká paleta zkušeností umožňuje vidět jednoduché problémy, které brání mužům mít ženy, které chtějí, a kroky, které je třeba podniknout, aby se staly přirozenými se ženami.

Více o Jamesi

Jonathan Thomsen

Výkonný trenér

Stejně jako mnozí z The Natural Lifestyles, Jon byl od raných dob jako nejlepší přítel Jamese Marshalla na střední škole.
V průběhu let Jon sledoval, jak James přechází od chudého hippie hudebníka k nejúspěšnějšímu trenérovi seznamek na světě, a nyní přináší do týmu svůj vlastní styl přirozené hry.

Více o Jonathanovi

Kurt Harris

Výkonný trenér

Kurt byl původně studentem The Natural Lifestyles v australském Melbourne. Od té doby dokončil magisterský titul v oboru psychologie a těší se, že vám pomůže najít nejlepší možnost koučování, která vám urychlí randění, sexuální život a životní styl.

Více o Kurtovi

Spojením desítek let zkušeností v oblasti přirozeného svádění a designu životního stylu se tým „The Natural Lifestyles“ specializuje na to, aby vzal muže ze seznamovacího života s nedostatkem a malým množstvím žen, aby jim dal svobodu a volbu, po které ve svých vztazích touží. .

James Marshall

3dílný kurz ZDARMA na téma „Přírodní hra“

Tady je to, co získáte
  • - 7týdenní video kurz o 5 principech přirozeného svádění
  • - Bonusová kniha od Jamese Marshalla