FAQ

FAQ

Podle našich zkušeností ne. Během workshopu se můžete čas od času setkat se ženou, která není zdatná v anglickém jazyce, ale je to pro vás příležitost rozvinout různé aspekty svádění, které nevyžadují plnohodnotný rozhovor. Pro mnoho mužů to může být zastrašující vyhlídka, protože jsou zvyklí namlouvat ženy svými slovy a nápady, spíše než svou přítomností a záměrem. Mnoho studentů workshopu zažilo důvěrné kontakty s dívkami, které nesdílejí stejný jazyk, a pokud je to nezbytně nutné, často používají nástroje, jako je aplikace Google Translate.

Záměrně jsme si pro naše workshopy vybrali města, která mají vysoký objem atraktivních žen kvůli povaze koučovací zkušenosti. Neexistuje žádné řešení „kouzelná hůlka“, které by učilo, což znamená, že každý muž může svést jakoukoli ženu, a tak přirozeně bude mnoho žen, které potkáte na workshopu a které to nezajímá. Proto je ve vašem nejlepším zájmu, abychom vás během semináře vystavili co největšímu počtu nových zkušeností se ženami, což je ve městech, v nichž koučujeme, mnohem jednodušší. Ženy jsou ženy. S výjimkou určitých oblastí světa, kde sociální nebo náboženský kontext může ztěžovat blížící se nachlazení než obvykle (jako je Blízký východ), není důvod se domnívat, že to, co učíme, ve vašem městě nebude fungovat. Je důležité si položit otázku, jestli je to jen záminka, kterou vytváříte, aby vám zabránila riskovat tím, že se obrátíte na ženu. V případě, že žijete v malém městě nebo ve městě s nízkou populací, doporučujeme vám stanovit dlouhodobý cíl přestěhovat se do většího města v rámci zaměření na zlepšení vašeho životního stylu jako celku.

Každý workshop TNL se řídí přísným poměrem trenér: student 1: 2. Tím zajistíme, že jsme schopni věnovat každému klientovi osobní pozornost potřebnou k tomu, aby podstoupil skutečnou transformaci. U interield sessions se rozdělíte do skupiny 3, složené ze sebe, 1 trenéra a dalšího studenta na workshopu. Během infield budete vybaveni skrytým jednosměrným mikrofonem, aby váš trenér slyšel vaše interakce a poskytl vám přesnou zpětnou vazbu, jak se zlepšit. Mikrofon bude sdílen mezi vámi a druhým klientem ve vaší skupině a bude vyměněn v polovině relace. Po infield session se přeskupíte se všemi studenty a trenéry a poté se rozdělíte s jiným trenérem a studentem. Například během první hodiny můžete být s Jamesem, a po přeskupení se pak rozdělíte s Liamem McRae. Snažíme se kouče střídat, abychom zajistili, že každý dostane čas s každým koučem, avšak každému klientovi věnujeme zvláštní pozornost a snažíme se ho spojit s koučem, o kterém se domníváme, že mu v tom konkrétním čase bude schopen nejvíce pomoci. Za zmínku stojí také to, že během pozdějších fází workshopu jsou klienti obvykle na rande s dívkami, což představuje příležitost pro 1 na 1 čas s koučem, ale v žádném případě to na vaší dílně není zaručeno.

Během workshopu s The Natural Lifestyles je vždy trenér, který vede workshop. U našich 7denních rezidenčních pobytů a EuroTour povede workshop James Marshall (s výjimkou tehdejšího srpna Budapešť Residential, který vede Liam McRae). To znamená, že bude přítomen od chvíle, kdy workshop začne v Orientaci, až do finálového večera workshopu, vezme vás na ranní meditaci, povede infield sezení a provede vás třídami hraní rolí. Uvědomte si, že zatímco James Marshall a Liam McRae jsou vždy potvrzeni pro 7denní workshopy a EuroTour, náš další trénující personál se může změnit. Za zmínku stojí také to, že James Marshall na našich 4denních mini rezidencích netrénuje. Tyto workshopy vede Liam McRae, a jako takový bude vést workshop od začátku orientace až po finální večer koučování. Jak 2017 Tony Solo již není trenérem The Natural Lifestyles.

Před natáčením na workshopu se všichni studenti zeptají, zda si přejí být natočeni. Pokud si z jakéhokoli důvodu nepřejete, aby se zobrazoval v našem videoobsahu, nebudete natočeni. Náš mediální tým věnuje zvláštní pozornost natáčení pouze těm, kteří se dobrovolně stali součástí našeho obsahu, a pokud se náhodou stanete před kamerou, vymaže vše, co by vás mohlo použít k identifikaci.

V současné době přijímáme bitcoiny a ethereum pro dílenské platby, ale to se může změnit bez předchozího upozornění. Pokud chcete platit v kryptoměně, nezapomeňte to uvést při rozhovoru s členem týmu TNL o vaší žádosti. Upozorňujeme, že máme velmi přísné pokyny pro platby kryptoměnou a vaše přihláška do dílny může být odmítnuta, pokud nejste schopni dodržovat naše platební zásady.

Je běžnou mylnou představou, že svůdné dílny jsou plné suterénních obydlí, kteří si pamatují stránky a stránky rutin vyzvedávání. Ve skutečnosti typický klient, který navštěvuje náš workshop, jednoduše prochází životním přechodem. Měli zkušenosti se ženami v minulosti, od jedné noci až po dlouhodobé vztahy, ale něco se změnilo v jejich podmínkách, což znamená, že už nejsou schopni setkat se se ženami jako dříve. To by mohlo znamenat přestěhování do nového města daleko od jejich starého sociálního kruhu, nebo vyjít z dlouhodobého vztahu a cítit se ve scéně seznamování „rezavý“. Ve skutečnosti je větší pravděpodobnost, že potkáte skupinu mužů, kteří jsou na stejné cestě jako vy, a otevírají vám dveře novým kontaktům a přátelstvím.

Kliknutím na [ZDE] přejdete do přihlašovacího formuláře pro naše workshopy. Krátce poté, co vás bude člen týmu TNL kontaktovat e-mailem a domluvit si Skype konverzaci, pokud bude vaše přihláška přijata.

Každý měsíc dostáváme stovky dotazů s dotazy týkajícími se konkrétních situací týkajících se dívek, se kterými chodíte nebo byste chtěli chodit, ale bohužel nemáte čas na všechny odpovědět. Doporučujeme vám však procházet videa na našem kanálu YouTube, kde najdete statistiky, nebo se podívat na koučování Skype, kde vás trenér vyslechne a poradí vám, jak nejlépe postupovat.

Záleží. Typičtí klienti, kterým koučujeme, jsou na počátku 30. let a procházejí životním přechodem, ať už se jedná o přestěhování do nového města za prací, nebo vycházející z dlouhodobého vztahu. I když jsme více než schopni pomoci mužům od věků od 18 do 40 let, doporučujeme vám vyplnit formulář žádosti a promluvit si s členem týmu TNL, aby vám mohli poradit o nejlepší možnosti koučování pro vás.

Během semináře budete povzbuzováni, abyste se přiblížili mimo hodiny koučování, abyste začali zažívat jedinečné výzvy, které s sebou létání sólo přináší, hlavně proto, abyste o nich mohli diskutovat s trenéry a vytvořit soubor dlouhodobých cílů, které vám pomohou pokračovat v pokroku . Problémy s přiblížením se k sobě samým jsou prostě další fází vaší cesty a je více než možné projít časem a odhodláním. Mějte na paměti, že naše workshopy nejsou „kouzelnou pilulkou“ nebo řešením „easy fix“, které z vás za týden udělá dokonalého dámského muže. Tento proces je podobný výsadbě několika semen, jejichž růst a plodení bude trvat měsíce. Je vaší odpovědností pokračovat ve zalévání těchto semen po workshopu tím, že se zavážete přiblížit se ve vašem městě, chodit na rande a věnovat se dalším aktivitám, jako jsou meditace, cvičení nebo improvizace, které vám pomohou rozvíjet se jako muž. Poskytujeme následnou podporu v podobě soukromé facebookové skupiny pro absolventy TNL, kteří se připojují po celém světě. Toto je místo, kde můžete sdílet své boje na cestě s ostatními muži kráčejícími stejnou cestou a získat vedení. Může to být také místo, kde se setkáte s křídly, kteří žijí poblíž vás. Nabízíme také návazné koučovací balíčky od lidí, kteří chtějí, aby trenéři pokračovali v podpoře i po jejich návratu domů, abyste měli zodpovědnost a pokračovali ve svém vývoji. Toto je místo, kde můžete sdílet své boje na cestě s ostatními muži kráčejícími stejnou cestou a získat vedení. Může to být také místo, kde se setkáte s křídly, kteří žijí poblíž vás. Nabízíme také návazné koučovací balíčky od lidí, kteří chtějí, aby trenéři pokračovali v podpoře i po jejich návratu domů, abyste měli odpovědnost a pokračovali ve svém vývoji. Toto je místo, kde můžete sdílet své boje na cestě s ostatními muži kráčejícími stejnou cestou a získat vedení. Může to být také místo, kde se setkáte s křídly, kteří žijí poblíž vás. Nabízíme také návazné koučovací balíčky od lidí, kteří chtějí, aby trenéři pokračovali v podpoře i po jejich návratu domů, abyste měli odpovědnost a pokračovali ve svém vývoji.

Většina našich klientů se během workshopu setkává s jinými muži, se kterými silně rezonuje, buď kvůli podobným životním zkušenostem, nebo proto, že mají podobné cíle. Ve skutečnosti je typické, že se skupina po ukončení workshopu nadále přibližuje společně a rezervuje si roční výlety, aby se mohla setkat a pokračovat v cestě. Jako absolventi TNL budete mít přístup k soukromé facebookové skupině, která vám umožní spojit se s ostatními minulými studenty z celého světa. Je důležité si uvědomit, že i když vám doporučujeme, abyste našli další muže, s nimiž budete pokračovat v této cestě, není to vždy možné, protože jsme vstříc klientům ze všech koutů světa. V této fázi vám nemůžeme pomoci s nalezením opora, aniž byste se nejprve obrátili na workshop.

Chápeme, že absolvování „semináře svádění“ je pro vás osobně obrovský krok a pro vaše přátele, rodinu a kolegy také potenciálně matoucí nebo kontroverzní. Jako obecné vodítko vám doporučujeme zmínit, že se účastníte meditačního výcviku, pokud máte pocit, že by to mohl být problém, a diskutovat o workshopu pouze s těmi, o kterých si myslíte, že vám vaši transformaci pomohou.

V současné době neposkytujeme platební plány. Před zahájením semináře je nutné uhradit celé náklady na seminář. V minulosti jsme zjistili, že je to nejúčinnější způsob, jak povzbudit naše studenty, aby se plně zapojili do zkušeností z workshopu, v podstatě byli „all-in“ místo toho, aby se podváděli a vytvářeli výmluvu, aby se nezavázali k transformaci.

Neexistují žádné záruky workshopu, protože vyhovujeme klientům s různou úrovní zkušeností a životním pozadím, což znamená, že každý vstupuje s různými problémy a různými cíli. Chcete-li zaručit, že se „přiblížíte 500 ženám“ nebo „spíte s 10 dívkami“, zcela chybí smysl workshopu, do kterého se přihlašujete. Můžeme však s jistotou říci, že všichni naši studenti dokončují naše workshopy se silným základním pochopením toho, jak přistupovat k ženám v různých prostředích, spolu s množstvím zkušeností zahrnujících základní principy svádění.

Všechny workshopy zahrnují ubytování ve formě pronajatých bytů v centru města. Budete mít svůj vlastní pokoj a sdílet byt s 1-2 dalšími lidmi v dílně. Jste zodpovědní za vaše lety do a z místa dílny, stejně jako vaše základní životní náklady (jídlo, jízdné v taxíku, vstup do klubu atd.) ). Protože koučování stylů je nedílnou součástí našich zkušeností z workshopu, doporučujeme také malý rozpočet vyčleněný na nákup nových outfitů, nebudete však nuceni si nic kupovat. Upozorňujeme, že workshopy v Barceloně a NYC nezahrnují ubytování kvůli logistickým komplikacím spojeným s rezervací takových velkých skupin v těchto rušných městech. Náklady na dílny jsou odpovídajícím způsobem upraveny tak, aby kompenzovaly nedostatek ubytování.

V minulosti jsme trénovali mnoho studentů univerzity a vysokých škol a sledovali jsme, jak během workshopu i po něm dělají masivní kroky k tomu, aby se stali skutečnými přirozenými. Je však velmi vzácné, že si vysokoškolský student může dovolit naše workshopy, protože jsou šité na míru pracujícím profesionálům ve věku 30 let, a nikoli v rámci rozpočtu studentů věnujících svůj čas studiu nebo s velkými studentskými půjčkami. Pokud máte pocit, že byste mohli mít jedinečnou finanční situaci, doporučujeme vám vyplnit žádost. Jinak je Skype koučování skvělou alternativou, která vás stále odmění pokrokem směrem k tomu, abyste se stali přirozeným svůdcem.

Je pochopitelné, že neznát ceny je frustrující, ale záměrně je necháváme mimo web jako větší část filozofie našich workshopů a koučování, které podnikáte. Workshopy s The Natural Lifestyles nejsou krátké víkendové bootcampy, kde se skáčete kolem baru, který pumpuje váš stav, nebo se naučíte nějaké konzervy pro otevírání denních her. Snažíme se vás dostat daleko za fázi „učení se přístupu“, abychom vám poskytli hlubší pochopení toho, jak svádění funguje, a také pohled na vaše dary jako muže a jaké jsou vaše další životní kroky. Výsledkem je, že naše workshopy jsou obvykle velkou finanční investicí pro většinu mužů, ale tato investice je do vašeho budoucího života a vývoje jako muž. Ženy, se kterými se setkáte během příštích 4–5 let, zkušenosti, které budete mít při růstu a rozvoji, stejně jako vaše dlouhodobé plány na manželství, rodinu nebo vytvoření harému, pokud si to přejete. Navíc udržujeme velmi nízký poměr trenéra a studenta 1: 2. Výsledkem je, že naše workshopy jsou velmi úzké a osobní, takže je důležité, aby všichni klienti prošli procesem podávání žádosti a vytvořili pozitivní koučovací prostředí pro studenty i tým TNL. Další informace o nákladech na seminář se dozvíte, pokud bude přijata vaše původní přihláška.

Většina koučování na workshopech TNL se odehrává během dne, jednoduše proto, že toto koučovací prostředí je pro naše trenéry lepší pro sledování interakcí a pro naše studenty, aby skutečně čelili svým obavám, aniž by se schovávali za pivní láhev. Věnujeme však čas tomu, abychom studenty odvedli do barů a nočních klubů, abychom je naučili pracovat v prostředí nočních her a představili jim zážitky, které by během dne nebyly možné. Jedinou výjimkou jsou naše 4denní Mini Residentials, protože doba tréninku je mnohem lépe využita během dne, a NYC workshopy, kde neprovádíme noční herní koučování.

Přestože se soukromé koučování může zdát neuvěřitelně přitažlivé, málokdy se setkáme se studenty, kterým by více prospěla koučovací zkušenost 1: 1 než účast na workshopu, protože kouč bude většinou pokrývat 5 principů přirozeného svádění, které jsou již jádrem naší zkušenosti s workshopem . Všechny naše workshopy dodržují přísný koučovací poměr 1 kouče na každé 2 studenty, což znamená, že zkušenost je již přizpůsobena vašim potřebám. Soukromé koučování je navíc podstatně dražší, díky čemuž jsou naše workshopy mnohem nákladově efektivnější, nemluvě o bonusu práce s týmem koučů a setkání s dalšími studenty podobnou cestou.

EuroTour je naší vlajkovou lodí, premiérovým workshopem určeným pro nejoddanější a nejoddanější muže, kteří opravdu chtějí absolvovat vrchol svádění a koučování v oblasti životního stylu. Cestujete po 3 různých městech po dobu 11 dnů a budete se neustále přizpůsobovat novým kulturám a okolí, jako když komando padne do džungle jen s bojovým nožem. Je to konečná iniciace k odhalení vašeho vnitřního svůdce a nejlepší investice, kterou můžete investovat do toho, abyste se stali sebevědomějším a rozvážným mužem. Spolu s ubytováním zajišťujeme také vaši dopravu mezi městy, ale vy jste zodpovědní za let do az místa startu a cíle, stejně jako životní náklady a nákup oblečení během stylingu. Je důležité si uvědomit, že EuroTour není 10denní, šťastná mystická duhová jízda, kde se můžete potloukat s nějakými skvělými chlápky a opít se. Pokud se chcete věnovat prohlídkám památek nebo procházkám v hospodě, není to pro vás workshop. EuroTour je intenzivní zážitek, který vás emocionálně, fyzicky, mentálně a duchovně posouvá k vašim limitům a přijímáme pouze muže, kteří jsou skutečně připraveni podniknout takovou cestu. Byl jsi varován.

Většina našich studentů se popisuje jako introvertní, plachá nebo tichá. Jiné pick-up workshopy obvykle povzbuzují muže, aby byli „více alfa“, „pumpovali svůj stav“ a „byli šéfem“, což může fungovat pro mnoho extravertních, společensky odcházejících chlapů. Pro introverty to však může znamenat nasadit si „masku“, převzít osobnostní rysy, které nejsou autentické, a dát lidem falešný obraz o tom, kdo ve skutečnosti jste. I když můžete vidět počáteční úspěch, nevýhodou bude, že ženy se nakonec za maskou dozví, kdo ve skutečnosti jste, a budou se cítit podvedeni. Náš přístup je povzbudit vás, abyste pracovali se svým přirozeným temperamentem, místo aby vás nutili být něčím, čím nejste. To neznamená, že nebudete vystupovat ze své komfortní zóny a zkoušet nové věci, ale nakonec se naučíte, co musíte ženám přirozeně nabídnout a jak to vyjádřit. Zároveň se vás nesnažíme proměnit v dalšího Jamese Marshalla nebo Liama ​​McRae. Ber to jako akt kalibrace; najít věci, které děláte příliš, jako byste mluvili příliš rychle, a utišit je, nebo si vzít věci, které neděláte dost, jako je sdílení vašich vášní a naučit vás dělat tyto věci více.

Absolutně. Jako muži jsme vystaveni velkému tlaku, abychom měli všechny odpovědi, pokud jde o ženy a randění, a pokud ne, je snadné mít pocit, že nejsme opravdu muži. Pro mnoho mužů může být hanbou nebo pocitem „neomylnosti“, že musí dostat pomoc při setkání se ženami. Je důležité vědět, že tyto pocity jsou normální a že to opravdu není vaše chyba. Pokud víme, žádná vysoká škola nebo univerzita na světě neprovozuje třídu „Chodit s někým 101“, kterou jste zmeškali. Očekávání, že byste měli vědět, jak to všechno zvládnout bez jakéhokoli tréninku, je docela absurdní. Nejlepší způsob, jak o tom přemýšlet, je, že nepřicházíte zezadu a nedoháníte průměrného Joea, protože většina mužů na světě ani neví, že se můžete přiblížit k ženám na ulici. Místo toho se oddělujete od těch kluků. Představte si, že jste vzpěrač, který se chce zlepšit. Všimli jste si, že váš růst se zpomalil a zdá se, že nic, co děláte, nezmění. Najmete si tedy osobního trenéra, který vás posune k novým limitům, rozšíří vaši realitu a pomůže vám dosáhnout vašich cílů. Stejným způsobem vás přeneseme na další úroveň ve vašem datovacím životě a povýšíme vás na elitní skupinu mužů, kteří mají moc aktivně randit s ženami, které chtějí, místo aby čekali na „ten dokonalý okamžik“ což se děje pouze ve filmech.

Ano! Za posledních 9 let koučování jsme se stali neuvěřitelně zběhlými v pomoci studentům překonat většinu úzkosti z jejich přístupu v prvních 1-2 dnech workshopu, ne-li dříve. Je však důležité mít na paměti, že naše workshopy nejsou jen o „blížícím se“, jsou navrženy tak, aby vás naučily svádění. Většina koučování na našich seminářích je zaměřena na 5 principů přirozeného svádění, systém vytvořený Jamesem Marshallem, který vede muže k tomu, aby byli k ženám přirození. I když se nyní může zdát, že žena, která se blíží k chladu na ulici, zastrašuje, je to opravdu jen první krok mnoha lidí k navázání spojení s ní a sledování schůzky.

Součástí procesu podávání žádosti je volání přes Skype s postgraduálním studentem EuroTour, který vyhodnotí váš současný život v randění a poradí vám s nejlepším workshopem, přičemž zohlední i vaši finanční situaci. Pokud jste úplný začátečník, nemusíte ženy oslovovat dříve. První den vás vezmeme od základu se sociální svobodou, abychom vám usnadnili proces. Pokud se již blížíte a máte nějaké zkušenosti pod pásem, bude workshop zážitkem o rozšíření vašeho současného chápání žen a svádění, stejně jako o získání osobního doladění a zpětné vazby od trenérů prostřednictvím terénních mikrofonů. Typičtí zkušení studenti, které ubytujeme, mají určitý úspěch, ale chtějí dosáhnout lepších výsledků. Vezměte prosím na vědomí, že věnujeme malou pozornost tomu, kolik přístupů jste provedli nebo kolik dívek jste spali. Více nás zajímá koučování studentů, kteří jsou motivováni posunout svou hru na vyšší úroveň a jsou připraveni znovu přijmout „myšlení začátečníka“.

Největší rozdíly mezi našimi workshopy jsou délka času, logistika a koučování. Protože se snažíme našim klientům usnadnit základní transformaci, minimální doba strávená koučováním je v Mini Residential 4 dny. Pokud se však rozhodnete pro 7denní rezidenční nebo 10denní EuroTour, budete mít příležitost trávit více času s trenéry, rozšiřovat své chápání obsahu kurzu a také věnovat více času setkávání více žen a poučení se ze svých zkušeností. Jednoduše řečeno, čím delší bude dílna, tím větší bude vaše transformace. Logisticky vzato, obě Rezidenční dílny probíhají po celou dobu trvání ve stejném městě. EuroTour však cestuje mezi třemi různými městy. Více informací o tomto najdete dále v FAQ. n Konečným rozdílem mezi workshopy je trénující personál. James Marshall, hlavní trenér, trénuje pouze na 7 Day Residential a EuroTour. Naše 4denní mini rezidenční workshopy provozuje Liam McRae. Ostatní trenéři na semináři se budou lišit v závislosti na místě a ročním období, takže se podívejte na domovskou stránku, kde najdete další informace o tom, kteří trenéři se účastní vašeho preferovaného semináře. Kromě těchto tří hlavních rozdílů můžete očekávat, že se na všech našich workshopech naučíte stejné osnovy a že budete mít stejnou sadu hodin koučování a formát workshopu. Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k omezenému času, který máme s klienty na 4denní mini rezidenci, neexistuje noční koučování. Veškeré koučování v Mini Residentials probíhá během dne v ulicích. pouze trenéři na 7denní rezidenční a EuroTour. Naše 4denní mini rezidenční workshopy provozuje Liam McRae. Ostatní trenéři na semináři se budou lišit v závislosti na místě a ročním období, takže se podívejte na domovskou stránku, kde najdete další informace o tom, kteří trenéři se účastní vašeho preferovaného semináře. Kromě těchto tří hlavních rozdílů můžete očekávat, že se na všech našich workshopech naučíte stejné osnovy a že budete mít stejnou sadu hodin koučování a formát workshopu. Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k omezenému času, který máme s klienty na 4denní mini rezidenci, neexistuje noční koučování. Veškeré koučování v Mini Residentials probíhá během dne v ulicích. pouze trenéři na 7denní rezidenční a EuroTour. Naše 4denní mini rezidenční workshopy provozuje Liam McRae. Ostatní trenéři na semináři se budou lišit v závislosti na místě a ročním období, takže se podívejte na domovskou stránku, kde najdete další informace o tom, kteří trenéři se účastní vašeho preferovaného semináře. Kromě těchto tří hlavních rozdílů můžete očekávat, že se na všech našich workshopech naučíte stejné osnovy a že budete mít stejnou sadu hodin koučování a formát workshopu. Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k omezenému času, který máme s klienty na 4denní mini rezidenci, neexistuje noční koučování. Veškeré koučování v Mini Residentials probíhá během dne v ulicích. Ostatní trenéři na semináři se budou lišit v závislosti na místě a ročním období, takže se podívejte na domovskou stránku, kde najdete další informace o tom, kteří trenéři se účastní vašeho preferovaného semináře. Kromě těchto tří hlavních rozdílů můžete očekávat, že se na všech našich workshopech naučíte stejné osnovy a že budete mít stejnou sadu hodin koučování a formát workshopu. Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k omezenému času, který máme s klienty na 4denní mini rezidenci, neexistuje noční koučování. Veškeré koučování v Mini Residentials probíhá během dne v ulicích. Ostatní trenéři na semináři se budou lišit v závislosti na místě a ročním období, takže se podívejte na domovskou stránku, kde najdete další informace o tom, kteří trenéři se účastní vašeho preferovaného semináře. Kromě těchto tří hlavních rozdílů můžete očekávat, že se na všech našich workshopech naučíte stejné osnovy a že budete mít stejnou sadu hodin koučování a formát workshopu. Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k omezenému času, který máme s klienty na 4denní mini rezidenci, neexistuje noční koučování. Veškeré koučování v Mini Residentials probíhá během dne v ulicích. spolu se stejnou sadou hodin koučování a formátu workshopu. Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k omezenému času, který máme s klienty na 4denní mini rezidenci, neexistuje noční koučování. Veškeré koučování v Mini Residentials probíhá během dne v ulicích. spolu se stejnou sadou hodin koučování a formátu workshopu. Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k omezenému času, který máme s klienty na 4denní mini rezidenci, neexistuje noční koučování. Veškeré koučování v Mini Residentials probíhá během dne v ulicích.

Workshopy s časopisem The Natural Lifestyles kladou velký důraz na zkušenosti. Raději netrávíme 7 hodin v seminární místnosti a ukazujeme vám powerpointové snímky o tom, jak přistupovat k dívkám, protože je to upřímně řečeno ztráta času. Pokud jste jako většina klientů navštěvujících náš workshop, strávili jste dost času online studiem materiálů a nyní musíte jednat. Kromě krátkých sezení, kde trenéři předvádějí mechaniku přístupu nebo vysvětlují klíčovou koncepci, budete komunikovat se ženami, ať už v terénu, s ženami na ulici a v nočních prostorách, nebo během našich kurzů hraní rolí. Pokud hledáte zážitek z krájení cookie, kde se zúčastníte „Semináře A: Jak přistupovat“ v 9:45 prvního dne a poté „Semináře B: Překonat úzkost z přístupu“ krátce nato, být zklamaný. Neexistuje žádný stanovený harmonogram každého dne, protože naše workshopy jsou strukturovány na základě skupinových a individuálních potřeb klientů, hodnoceny prostřednictvím procesu podávání žádostí a orientace. Hrubý rozvrh dne může vypadat jako meditace v 11 hodin ráno, krátká diskuse / ukázka od trenérů, denní trénink hry v terénu po dobu 1-3 hodin, lekce hraní rolí / koučování stylů, pak zpět do terénu zakončit den (nebo v noci na noční hru v závislosti na dni). Díváte se na 8-9 hodin koučování každý den. trénink hry na styl / koučování ve stylu hraní her, pak zpět do hry v terénu a zakončit den (nebo v noci na noční hru podle dne). Díváte se na 8-9 hodin koučování každý den. trénink hry na styl / koučování ve stylu hraní her, pak zpět do hry v terénu a zakončit den (nebo v noci na noční hru podle dne). Díváte se na 8-9 hodin koučování každý den.

Načíst další

James Marshall

3dílný kurz ZDARMA na téma „Přírodní hra“

Tady je to, co získáte
  • - 7týdenní video kurz o 5 principech přirozeného svádění
  • - Bonusová kniha od Jamese Marshalla