James Marshall

Zakladatel a CEO

James Marshall

James Marshall

Zakladatel a generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles, James se specializuje na nízkoenergetické svádění s velkým dopadem.

Kombinace let tvrdého tréninku Shaolin Kung Fu s roky australské hippies rock and roll hry, Jamesova široká paleta zkušeností mu umožňuje vidět jednoduché problémy, které brání mužům mít ženy, které chtějí, a kroky, které je třeba podniknout, aby se staly přirozenými se ženami.

# Přírodní svádění # Nízká energie # Meditace

James Marshall

Jamesova videa

3 pilíře svůdného mistrovství

7 hacků, které mění svádění života Přál bych si, abych věděl, kdy jsem začal

10 chyb, které děláte, to pokazí váš seznamovací život

Proč je „bezpečná cesta“ ve skutečnosti „nebezpečná cesta“

Zastavení české dívky na kole!

James vstoupil na scénu svádění na vrcholu linek vyzvednutí, skriptovaného materiálu a falešných osobností a vydal se na misi vyvinout přístup zaměřený na schopnost přirozeně ukázat ženám, kdo je jako muž.

Neomlouvejte se,
vezměte plnou odpovědnost

Nebyla to snadná cesta, protože začal od omezeného úspěchu u žen přes delší období izolace v jeho snaze o meditaci a zvládnutí bojových umění a usadil se jako průměrný hippie mládě ve svém sociálním kruhu jako hudebník.

Díky integraci do skupiny mužů, kteří byli skutečnými přirozenými ženami, James nakonec snížil jejich talent na soubor 5 učenlivých principů, které jsou základním kamenem jeho koučování svádění.

Na živých programech James přináší svým studentům vášeň a intenzitu, která je usiluje o to, aby uspěli u žen. Poté, co zažil roky bolesti a odmítnutí, chápe cestu od začátku do konce a je zběhlý v pomoci mužům vyjádřit své přirozené já se ženami, místo aby měl pocit, že musí být „alfa“ nebo „načerpat svůj stav „mít skutečné spojení.

snímky

Dotazové tlačítko

Nechte se trénovat Jamesem
100% bezplatný dotaz.
Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.

Jamesovy online kurzy

Učte se od Jamese přímo z domova

Koučování od Jamese Marshalla

James exkluzivně trénuje 7 Day Residential a EuroTour a je nejlepší v oboru, pokud jde o hru Natural. I když se o to mohou pokusit, žádný jiný kouč nebude schopen určit chyby, kterých se dopustíte při interakci se ženami, a obrátit je s mistrovským vhledem, který může vycházet pouze z let zkušeností. Začátečníky i pokročilé studenty nadchne kombinace vášně, odhodlání a odborných znalostí, které James do svého koučování přináší.

Dotazové tlačítko

Nechte se trénovat Jamesem
100% bezplatný dotaz.
Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.
James na sociálních médiích

Získejte nejnovější aktualizace od Jamese

Seznamte se s dalšími trenéry TNL

Shae Matthews

Trenér vnitřní hry

Náš rezidentní trenér Inner Game, Shae Matthews, se specializuje na odstraňování vnitřních blokád studenta a přepojování jejich základních přesvědčení kombinací meditace, NLP a dalších technik, které jim pomáhají rychle sledovat jejich cestu k úspěchu u žen ...

Více o Shae

Alex León

Výkonný trenér

Alex přináší koučovacímu týmu jedinečnou perspektivu, která měla skromné ​​začátky introvertní německé / rakouské investice do elektroniky a programování, jen aby se osvobodila a přijala nový způsob propojení se ženami a světem.

Více o Alexi

James Marshall

Generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles

Zakladatel a generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles, James se specializuje na nízkoenergetické svádění s velkým dopadem.
Díky kombinaci let tvrdého tréninku Shaolin Kung Fu s roky australské hippie rock and rollové hry mu Jamesova široká paleta zkušeností umožňuje vidět jednoduché problémy, které brání mužům mít ženy, které chtějí, a kroky, které je třeba podniknout, aby se staly přirozenými se ženami.

Více o Jamesi

Jonathan Thomsen

Výkonný trenér

Stejně jako mnozí z The Natural Lifestyles, Jon byl od raných dob jako nejlepší přítel Jamese Marshalla na střední škole.
V průběhu let Jon sledoval, jak James přechází od chudého hippie hudebníka k nejúspěšnějšímu trenérovi seznamek na světě, a nyní přináší do týmu svůj vlastní styl přirozené hry.

Více o Jonathanovi

Kurt Harris

Výkonný trenér

Kurt byl původně studentem The Natural Lifestyles v australském Melbourne. Od té doby dokončil magisterský titul v oboru psychologie a těší se, že vám pomůže najít nejlepší možnost koučování, která vám urychlí randění, sexuální život a životní styl.

Více o Kurtovi

Spojením desítek let zkušeností v oblasti přirozeného svádění a designu životního stylu se tým „The Natural Lifestyles“ specializuje na to, aby vzal muže ze seznamovacího života s nedostatkem a malým množstvím žen, aby jim dal svobodu a volbu, po které ve svých vztazích touží. .

James Marshall

3dílný kurz ZDARMA na téma „Přírodní hra“

Tady je to, co získáte
  • - 7týdenní video kurz o 5 principech přirozeného svádění
  • - Bonusová kniha od Jamese Marshalla