Jonathan Thomsen

Jonathan Thomsen

Jonathan Thomsen

Jonathan Thomsen

Stejně jako mnozí z The Natural Lifestyles, Jon byl od raných dob jako nejlepší přítel Jamese Marshalla na střední škole.

V průběhu let Jon sledoval, jak James přechází od chudého hippie hudebníka k nejúspěšnějšímu trenérovi seznamek na světě, a nyní přináší do týmu svůj vlastní styl přirozené hry.

# Sociální svoboda # Improvizace # Postoj a tonalita

Než však Jon zaznamenal úspěch u žen, prošel dlouhou fází typického „milého chlapa“. Na počátku 20. let byl na cestě, aby se oženil se svou miláčkou ze střední školy, protože se málo zamýšlel nad tím, jaké by to bylo strávit s ní zbytek života. Byl to James, kdo byl ochoten klást těžké otázky a nasměrovat Jona na novou cestu objevování a autotransformace.

Když se Jon naučil zvládat své návyky milých chlapů, musel se vyrovnat se svou averzí ke konfliktům a nesouhlasem a zároveň čelit strachu z odmítnutí. Díky práci s Naturals začal vkročit do své moci, plně se prezentoval jako muž a nebál se stanovit hranice.

Tato nově nalezená svoboda probíhala společně s jeho touhou sdílet hudbu a radost se světem, což mu umožnilo stát se pouličním hudebníkem, improvizovaným hercem a učitelem. Poté, co si Jon skutečně vytvořil svůj vlastní přístup k svádění, zachází se světem jako se svým hřištěm, vždy v pohybu a dychtivý vytvářet nová spojení, kdykoli se naskytne příležitost.

Koučování Jonathan Thomsen

Muži často uznávají, že jsou velmi vážní a nemohou být spontánní při setkání se ženami. Jon je odborníkem na to, jak přimět lidi, aby se uvolnili a zapojili se do světa s dětskou zvědavostí, což přináší celoživotní poznatky získané z toho, že jste na jevišti. Ale nebude to všechno zábava a hry, protože Jon dobře ví, jaké jsou úskalí být milým chlapem, a bude po ruce, aby vás zavolal, pokud začnete nechat ženy chodit po vás.

Zarezervujte si online koučování s Jonathanem hned teď!

Zarezervujte si hovor s Jonathanem hned teď!

Zarezervujte si 4x 60min hovory s Jonathanem!

Dotazové tlačítko

Nechte se trénovat Jonathanem
100% bezplatný dotaz.
Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.
Jonathan na sociálních médiích

Získejte nejnovější aktualizace od Jonathana

Seznamte se s dalšími trenéry TNL

Shae Matthews

Trenér vnitřní hry

Náš rezidentní trenér Inner Game, Shae Matthews, se specializuje na odstraňování vnitřních blokád studenta a přepojování jejich základních přesvědčení kombinací meditace, NLP a dalších technik, které jim pomáhají rychle sledovat jejich cestu k úspěchu u žen ...

Více o Shae

Alex León

Výkonný trenér

Alex přináší koučovacímu týmu jedinečnou perspektivu, která měla skromné ​​začátky introvertní německé / rakouské investice do elektroniky a programování, jen aby se osvobodila a přijala nový způsob propojení se ženami a světem.

Více o Alexi

James Marshall

Generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles

Zakladatel a generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles, James se specializuje na nízkoenergetické svádění s velkým dopadem.
Díky kombinaci let tvrdého tréninku Shaolin Kung Fu s roky australské hippie rock and rollové hry mu Jamesova široká paleta zkušeností umožňuje vidět jednoduché problémy, které brání mužům mít ženy, které chtějí, a kroky, které je třeba podniknout, aby se staly přirozenými se ženami.

Více o Jamesi

Jonathan Thomsen

Výkonný trenér

Stejně jako mnozí z The Natural Lifestyles, Jon byl od raných dob jako nejlepší přítel Jamese Marshalla na střední škole.
V průběhu let Jon sledoval, jak James přechází od chudého hippie hudebníka k nejúspěšnějšímu trenérovi seznamek na světě, a nyní přináší do týmu svůj vlastní styl přirozené hry.

Více o Jonathanovi

Kurt Harris

Výkonný trenér

Kurt byl původně studentem The Natural Lifestyles v australském Melbourne. Od té doby dokončil magisterský titul v oboru psychologie a těší se, že vám pomůže najít nejlepší možnost koučování, která vám urychlí randění, sexuální život a životní styl.

Více o Kurtovi

Spojením desítek let zkušeností v oblasti přirozeného svádění a designu životního stylu se tým „The Natural Lifestyles“ specializuje na to, aby vzal muže ze seznamovacího života s nedostatkem a malým množstvím žen, aby jim dal svobodu a volbu, po které ve svých vztazích touží. .

James Marshall

3dílný kurz ZDARMA na téma „Přírodní hra“

Tady je to, co získáte
  • - 7týdenní video kurz o 5 principech přirozeného svádění
  • - Bonusová kniha od Jamese Marshalla