Kurt Harris

Kurt Harris

Kurt Harris

Kurt začínal jako student s původní posádkou Natural v halcyonských dnech Austrálie a byl rychle zakotven jako přítel a trenér vnitřního kruhu. V roce 2019 se znovu připojil k TNL na plný úvazek.

Kurt učí autentické komunikaci prostřednictvím dotyků, záměrů a konverzací. A učí studenty kultivovat a směrovat svou sexuální energii do jejich důvěrných vztahů, tvůrčích aktivit, zralé mužnosti a samozřejmě lepšího sexu.

Kurt přináší vyznamenání v oboru psychologie a neustále podporuje svůj osobní růst: je aktivně mentorován při vědomém sexu, energickém těle a aktivní meditaci.

# Sex # Vědomý vztah # Meditace

Koučování Kurt Harris

Kurt učí autentické komunikaci prostřednictvím dotyků, záměrů a konverzací. A učí studenty kultivovat a směrovat svou sexuální energii do jejich důvěrných vztahů, tvůrčích aktivit, zralé mužnosti a samozřejmě lepšího sexu.

Dotazové tlačítko

Nechte se trénovat Kurtem
100% bezplatný dotaz.
Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.
Kurt na sociálních médiích

Získejte nejnovější aktualizace od Kurta

Seznamte se s dalšími trenéry TNL

Shae Matthews

Trenér vnitřní hry

Náš rezidentní trenér Inner Game, Shae Matthews, se specializuje na odstraňování vnitřních blokád studenta a přepojování jejich základních přesvědčení kombinací meditace, NLP a dalších technik, které jim pomáhají rychle sledovat jejich cestu k úspěchu u žen ...

Více o Shae

Alex León

Výkonný trenér

Alex přináší koučovacímu týmu jedinečnou perspektivu, která měla skromné ​​začátky introvertní německé / rakouské investice do elektroniky a programování, jen aby se osvobodila a přijala nový způsob propojení se ženami a světem.

Více o Alexi

James Marshall

Generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles

Zakladatel a generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles, James se specializuje na nízkoenergetické svádění s velkým dopadem.
Díky kombinaci let tvrdého tréninku Shaolin Kung Fu s roky australské hippie rock and rollové hry mu Jamesova široká paleta zkušeností umožňuje vidět jednoduché problémy, které brání mužům mít ženy, které chtějí, a kroky, které je třeba podniknout, aby se staly přirozenými se ženami.

Více o Jamesi

Jonathan Thomsen

Výkonný trenér

Stejně jako mnozí z The Natural Lifestyles, Jon byl od raných dob jako nejlepší přítel Jamese Marshalla na střední škole.
V průběhu let Jon sledoval, jak James přechází od chudého hippie hudebníka k nejúspěšnějšímu trenérovi seznamek na světě, a nyní přináší do týmu svůj vlastní styl přirozené hry.

Více o Jonathanovi

Kurt Harris

Výkonný trenér

Kurt byl původně studentem The Natural Lifestyles v australském Melbourne. Od té doby dokončil magisterský titul v oboru psychologie a těší se, že vám pomůže najít nejlepší možnost koučování, která vám urychlí randění, sexuální život a životní styl.

Více o Kurtovi

Spojením desítek let zkušeností v oblasti přirozeného svádění a designu životního stylu se tým „The Natural Lifestyles“ specializuje na to, aby vzal muže ze seznamovacího života s nedostatkem a malým množstvím žen, aby jim dal svobodu a volbu, po které ve svých vztazích touží. .

James Marshall

3dílný kurz ZDARMA na téma „Přírodní hra“

Tady je to, co získáte
  • - 7týdenní video kurz o 5 principech přirozeného svádění
  • - Bonusová kniha od Jamese Marshalla