Shae Matthews

Trenér vnitřní hry

Shae Matthews

Shae Matthews

Náš rezidentní trenér Inner Game, Shae Matthews, se specializuje na odstraňování vnitřních blokád studenta a přepojování jejich základních přesvědčení kombinací meditace, NLP a dalších technik, které jim pomáhají rychle sledovat jejich cestu k úspěchu u žen.

Na živých workshopech často vede meditační segmenty a ukazuje silné způsoby, jak odstranit mentální chvění a vytvářet silné záměry se životem a ženami.

# Rychlá eskalace # Mužské provedení # Sociální svoboda

Shae Matthews

Videa Shae

DOSTANETE - Ženy jsou vedlejším produktem - Vnitřní herní rada Shae Matthews

4 typy mužnosti - Shae Matthews jde hluboko do tajemství archetypů

Jak přejít od Neediness k Abundance s 5 Shaeovými vnitřními herními hacky

Vnitřní hra: Proč vám leží vaše myšlenky a pocity!

Shae o skutečném smyslu lásky a účelu dlouhodobých vztahů

Jako náš domácí trenér Inner Game přináší Shae Matthews jedinečnou sadu dovedností, která pomáhá identifikovat a rozvíjet omezující přesvědčení pro studenty, které ochromují jejich schopnost setkávat se se ženami.

Ať už jste byli mnohokrát odmítnuti, nebo stále nosíte zavazadla ze špatného rozchodu, Shae působí jako důvěryhodný společník, který vám pomůže orientovat se v bolesti a zmatku, které se nevyhnutelně hromadí, když procházíte životem a zmocní vás k objevte budoucnost potenciálu a možností.

Láska je jediné dobrodružství.

Shae lze nalézt nejen jako vedoucí meditace na živých workshopech, ale také vyniká jako trenér v terénu, je po vašem boku a naslouchá vašim interakcím se ženami. Skutečně však září v prostředí 1 na 1, kde může získat velmi hluboký a osobní pohled na vás jako muže, na vaše nabídky ženám a na cestu vpřed, privilegium, které si na našich živých workshopech užijete.

Dotazové tlačítko

Nechte se trénovat Shae
100% bezplatný dotaz.
Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.

Shaeovy online kurzy

Učte se od Jamese přímo z domova

Koučování od Shae Matthews

Trénovat Shae Matthews je jako navštívit vesnického staršího, který vystoupil na nebesa, aby konverzoval s předky, ale také si ponořil prsty do kaluží podsvětí. Budete strhnuti jeho fascinujícím, ale přesným vhledem do podstaty naší reality a do toho, jak rozvíjet přesný stav mysli, který potřebujete, abyste zapojili svět nejen jako člověk, který chce zlepšit svůj život, ale také jako snílek připravený proměnit se v tvůrce, který vytváří svůj vlastní osud.

Dotazové tlačítko

Nechte se trénovat Shae
100% bezplatný dotaz.
Získejte bezplatný konzultační hovor s jedním z členů našeho týmu TNL.
Shae na sociálních médiích

Získejte nejnovější aktualizace od Shae

Seznamte se s dalšími trenéry TNL

Shae Matthews

Trenér vnitřní hry

Náš rezidentní trenér Inner Game, Shae Matthews, se specializuje na odstraňování vnitřních blokád studenta a přepojování jejich základních přesvědčení kombinací meditace, NLP a dalších technik, které jim pomáhají rychle sledovat jejich cestu k úspěchu u žen ...

Více o Shae

Alex León

Výkonný trenér

Alex přináší koučovacímu týmu jedinečnou perspektivu, která měla skromné ​​začátky introvertní německé / rakouské investice do elektroniky a programování, jen aby se osvobodila a přijala nový způsob propojení se ženami a světem.

Více o Alexi

James Marshall

Generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles

Zakladatel a generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles, James se specializuje na nízkoenergetické svádění s velkým dopadem.
Díky kombinaci let tvrdého tréninku Shaolin Kung Fu s roky australské hippie rock and rollové hry mu Jamesova široká paleta zkušeností umožňuje vidět jednoduché problémy, které brání mužům mít ženy, které chtějí, a kroky, které je třeba podniknout, aby se staly přirozenými se ženami.

Více o Jamesi

Jonathan Thomsen

Výkonný trenér

Stejně jako mnozí z The Natural Lifestyles, Jon byl od raných dob jako nejlepší přítel Jamese Marshalla na střední škole.
V průběhu let Jon sledoval, jak James přechází od chudého hippie hudebníka k nejúspěšnějšímu trenérovi seznamek na světě, a nyní přináší do týmu svůj vlastní styl přirozené hry.

Více o Jonathanovi

Kurt Harris

Výkonný trenér

Kurt byl původně studentem The Natural Lifestyles v australském Melbourne. Od té doby dokončil magisterský titul v oboru psychologie a těší se, že vám pomůže najít nejlepší možnost koučování, která vám urychlí randění, sexuální život a životní styl.

Více o Kurtovi

Spojením desítek let zkušeností v oblasti přirozeného svádění a designu životního stylu se tým „The Natural Lifestyles“ specializuje na to, aby vzal muže ze seznamovacího života s nedostatkem a malým množstvím žen, aby jim dal svobodu a volbu, po které ve svých vztazích touží. .

James Marshall

3dílný kurz ZDARMA na téma „Přírodní hra“

Tady je to, co získáte
  • - 7týdenní video kurz o 5 principech přirozeného svádění
  • - Bonusová kniha od Jamese Marshalla