tým

Seznamte se s týmem

My v The Natural Lifestyles se specializujeme na to, že vezmeme muže ze seznamovacího života s nedostatkem a malým množstvím žen, abychom jim dali svobodu a volbu, po které ve svých vztazích touží.
James Marshall

James Marshall

Zakladatel a generální ředitel společnosti The Natural Lifestyles, James se specializuje na nízkoenergetické svádění s velkým dopadem.

Kombinace let tvrdého tréninku Shaolin Kung Fu s roky australské hippies rock and roll hry, Jamesova široká paleta zkušeností mu umožňuje vidět jednoduché problémy, které brání mužům mít ženy, které chtějí, a kroky, které je třeba podniknout, aby se staly přirozenými se ženami.

# Přírodní svádění # Nízká energie # Meditace

Více o Jamesi

Liam McRae

Liam McRae

Liam McRae, výkonný trenér The Natural Lifestyles, se specializuje na cvičení Rychlá eskalace a sociální svoboda.

Studenti, kteří stráví den s Liamem, se ocitnou osvobozeni od společenských obav, které je trápí celý život, a začínají se statečně dotýkat a intimně se ženami, se kterými komunikují, aniž by se cítili strašidelně nebo divně.

# Rychlá eskalace # Mužské provedení # Sociální svoboda

Více o Liamovi

Shae Matthews

Náš rezidentní trenér Inner Game, Shae Matthews, se specializuje na odstraňování vnitřních blokád studenta a přepojování jejich základních přesvědčení kombinací meditace, NLP a dalších technik, které jim pomáhají rychle sledovat jejich cestu k úspěchu u žen.

Na živých workshopech často vede meditační segmenty a ukazuje silné způsoby, jak odstranit mentální chvění a vytvářet silné záměry se životem a ženami.

# Rychlá eskalace # Mužské provedení # Sociální svoboda

Více o Shae

Shae Matthews
Jonathan Thomsen

Jonathan Thomsen

Stejně jako mnozí z The Natural Lifestyles, Jon byl od raných dob jako nejlepší přítel Jamese Marshalla na střední škole.

V průběhu let Jon sledoval, jak James přechází od chudého hippie hudebníka k nejúspěšnějšímu trenérovi seznamek na světě, a nyní přináší do týmu svůj vlastní styl přirozené hry.

# Sociální svoboda # Improvizace # Postoj a tonalita

Více o Jonathanovi

Alex León

Mnoho našich studentů zná břemeno analytického myslitele, někoho tak zakořeněného ve svých myšlenkách a představách, že jsou mimo kontakt se světem kolem sebe.

Alex přináší koučovacímu týmu jedinečnou perspektivu, která měla skromné ​​začátky introvertní německé / rakouské investice do elektroniky a programování, jen aby se osvobodila a přijala nový způsob propojení se ženami a světem.

#Daygame # Hry pro sociální média # SMS

Více o Alexi

Alex León
Jess Jules

Jess Jules

Jess has been a part of the action back when it all began and brings a unique energy and coaching perspective to The Natural Lifestyles.

Not only are her insights into fashion and style a key component of her ability to help men connect with women, but she offers a refreshing honesty few women have to both challenge men to reach for their greatness but also understand how important it is for women that they do so.

#Styling# Fitness# Conversation Skills# Texting

More about Jess

Kurt Harris

Kurt začínal jako student s původní posádkou Natural v halcyonských dnech Austrálie a byl rychle zakotven jako přítel a trenér vnitřního kruhu. V roce 2019 se znovu připojil k TNL na plný úvazek.

Kurt učí autentické komunikaci prostřednictvím dotyků, záměrů a konverzací. A učí studenty kultivovat a směrovat svou sexuální energii do jejich důvěrných vztahů, tvůrčích aktivit, zralé mužnosti a samozřejmě lepšího sexu.

# Sex # Vědomý vztah # Meditace

Více o Kurtovi

Hostující trenéři TNL

John Keegan

John Keegan přešel z nenaplněné herecké kariéry k zdokonalování svých seznamovacích dovedností v New Yorku, nejvíce vyčerpávajícím a nemilosrdném svůdném městě na světě.
Z betonové džungle vyrostl živý a povzbuzující trenér, který se zúčastnil nespočetných workshopů s The Natural Lifestyles a inspiroval studenty svým darem pro spontánnost a talent pro vytváření skutečných kontaktů se ženami.

# Připojení # Improvizace # Kreativní přístup

více o Johnovi

John Keegan
Gareth Jones

Gareth Jones

Gareth Jones přináší úrovně koučování a interakce Jamese Bonda a je hostujícím trenérem The Natural Lifestyles více než 5 let.
Se silným důrazem na telefon a textovou hru, spolu se zálibou ve stylu a ladnosti, se Gareth soustavně ukazuje jako požehnání pro naše workshopy a spolehlivý zásah u všech našich studentů.

#Texting # Konverzace # Pánský styl

více o Garethovi

James Marshall

3dílný kurz ZDARMA na téma „Přírodní hra“

Tady je to, co získáte
  • - 7týdenní video kurz o 5 principech přirozeného svádění
  • - Bonusová kniha od Jamese Marshalla